E-mail
Telefon
Treść wiadomości

Partnerzy

Znajdujesz się na: strona główna/partnerzy
INWATEC współpracuje z  firmami polskimi i zagranicznymi specjalizującymi się w technologiach oczyszczania ścieków, w produkcji wyposażenia maszynowego stosowanego w oczyszczalniach oraz z producentami instalacji i armatury.
 

 
ASTRO S.r.l. (Włochy) www.astrosrl.it
Największy europejski producent zbiorników z tworzyw sztucznych, wykonywanych metoda rotomoldingu. W ofercie firmy ASTRO jest ok. 2.500  zbiorników o różnych kształtach, wyposażeniu i kolorze. Zbiorniki ASTRO znalazły szerokie zastosowanie w różnych przemysłach jako zbiorniki magazynowe, reaktory, mieszalniki lub coraz powszechniej, elementy oczyszczalni ścieków.
 
SALSNES FILTER (Norwegia) www.salsnes-filter.no www.salsnes.com
Jedyny producent unikalnych filtrów do efektywnego oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych, oraz do oczyszczania wody w nowoczesnej hodowli ryb. Filtry Salsnes zostały opracowane do zastosowania w oczyszczalniach komunalnych, aktualnie znajdują coraz powszechniejsze zastosowania w oczyszczalniach ścieków przemysłowych.
 
NIKUNI (Japonia) www.nikuni.co.jp
Pompy do flotatorów NIKUNI DAF są aktualnie najlepszym rozwiązaniem w dziedzinie flotacji,skutecznie wypierają konwencjonalne systemy dyspersyjne i pozwoliły na zastosowanie flotacji w wielu nowych dziedzinach, np. w elektronice i balneologii.
.
AMCON INC. (Japonia) www.amcon.co.jp/english/
Opracowana przez AMCON INC. prasa pierścieniowa VOLUTE do zagęszczania i jednoczesnego odwadniania osadów jest jednym z najlepszych obecnie rozwiązań w gospodarce osadowej, w oczyszczalniach ścieków.
Prasa VOLUTE znajduje zastosowanie w odwadnianiu każdego rodzaju osadu.
Prasa VOLUTE pozwala na bezpośrednie zagęszczenie i odwodnienie osadu biologicznego o zawartości 0,1% suchej masy osadu do 25% suchej masy osadu, bez konieczności budowania obiektów kubaturowych, takich jak osadnik wtórny, czy zbiornik osadu.

BIOWATER TECHNOLOGY (Norwegia) www.biowatertechnology.com
Technologia zawieszonego złoża ruchomego BIOWATER to rozwiązanie, które znalazło zastosowanie w komunalnych i przemysłowych oczyszczalniach ścieków na całym świecie. BIOWATER od ponad 21 lat korzysta z doświadczenia wielu tych samych ludzi, co stanowi ogromną zaletę dla zespołu. Technologie BIOWATER są używane w procesach nitryfikacji, denitryfikacji (pre- i postdenitryfikacji), usuwania fosforu oraz ładunku organicznego (BZT5 oraz ChZT). System złoża zawieszonego BIOWATER wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy monitoringu, co pozwala kontrolować proces oczyszczania i odpowiednio szybko reagować w przypadkach niestandardowych.
INWATEC - oficjalny przedstawiciel firm
PARTNERZY /PROGRAMY